Dny Marianne 2016 + přehled kupónů

11.9.16


Ano je to tady! Opět po roce přichází víkend plný slev aneb DNY MARIANNE 2016, které proběhnou od 16. do 18. září. Já se letos zúčastním už po druhé, i když mi to trochu komplikují DNY NATO, které letos vyšly na ten stejný víkend, ale to nevadí. Nafotila jsem pro vás přehled kupónků z letošního zářijového Marianne, aby jste měli představu a věděli, zda pro vás má cenu ho ještě shánět či ne. Já jsem si našla své favority, které jsem vypsala na konci článku. A co vy? :)


(když na fotku kliknete, otevře se v novém okně a zvětší se, aby šla lépe přečíst)Mě osobně zaujaly slevy DM drogerie, H&M, Manufaktura, Oxalis, Pet Center, CCC, Cropp, Deichmann, F&F, L´Occitane, Knihy Dobrovský, Yves Rocher a Reserved. 


Našli jste si favorita vy? Půjdete na DNY MARIANNE?

You Might Also Like

5 komentářů

 1. O dnech Marioanne jsem letos slyšela poprvé a koukám, že těch slev je opravdu požehnaně.. Myslím, že na nějaké ty nákupy opravdu příští víkend vyrazím :D Díky za tip :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě dny Marionne úplně míjí, nikdy jsem se jich nezúčastnila a ani letos to neplánuji :) Každopádně věřím, že si nakoupíš samé věci, ze kterých budeš mít radost :)

  AXE Giveaway | Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Myslím, že takéto niečo prebieha aj na Slovensku, ale u nás tie zľavy nikdy nie sú také lákavé ako u vás :D

  OdpovědětVymazat
 4. Už som o týchto dňoch počula a musím dať za pravdu, že u nás zľavy nikdy nie sú také lákavé :) Prajem krásne nákupy :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mě zaujalo stejně jako tebe Yves Rocher a F&F. Pak by možná stálo za to i Albi a Reserved, ale po minulé zkušenosti z Prahy, kde byly davy lidí to asi raději vynechám. :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste si našli čas a okomentovali tento příspěvek:)