Řecko 2016 | Poslední koupání a cesta domů!

26.9.16

Tak a dnešní článek uzavírá celou řeckou sérii. Uf stihla jsem to do konce září (podle plánu). Jelikož je to článek poslední, který obsahuje v podstatě jen náš poslední den u moře a pak už jen cestu domů, tak je takový chudší co se fotek týče, ale samozřejmě nechybí video, ve kterém je vidět třeba chobotnice.

Ráno poslední den jsme vyrazili na jednu menší pláž, kde jsme potkali asi 4 rodiny Slováků a jedny Čechy. Když si vezmu že pak už tam byli jen jedni Italové a jedni nespecifikovaní, dalo by se to považovat za takovou československou pláž. Dokonce jsme tam viděli i chobotnici, která je ve videu!Další den ráno jsme se pak sbalili a vyjeli směrem domů. Opět jsme v půlce cesty v Srbsku měli nocleh v motelu Predejane odkud jsme velmi brzy ráno pokračovali dále domů, kam jsme dorazili kolem osmé večer. Každý si řekne "Tolik hodin na cestě, to musí být hrozné.", ale ve skutečnosti vám to ani nepřijde.


No a na závěr tu mám pro vás závěrečné video:Doufám, že se vám články z Řecka líbily a doufám, že brzy přibude nějaký další cestovní:)

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Články z Řecka byly super :))

  OdpovědětVymazat
 2. Krása, hneď by som tam cestovala :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky, hned bych jela někam k moři!
  Můj blog: Beauty by K. + právě probíhá soutěž!

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, jen tiše závidím.. :-) V Řecku jsme byli před 3 lety, na Krétě, a byla to asi ta nejhezčí dovolená, kterou jsme kdy zažili. Řecko je nádherné, což jen potvrzují tvé fotky a video... to azurové moře, to je prostě krása!:-) Loni i letos jsme byli na dovolené tady u nás v Čechách, už mi to moře chybí, myslím, že bychom to měli napravit... :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne fotky :) Ako už aj minule som písala, Grécko je nádherná krajiny a zas raz by som sa tam chcela ísť pozrieť :)
  Caroline

  OdpovědětVymazat
 6. Naprostá nádhera, Řecko je krásná krajina, kam se každý rok rádi vracíme.

  Něco málo jsme sepsali i my, budeme rádi, když se koukneš :) http://vsekolemcestovani.cz/evropa/recko-slunce-more-hory-a-pamatky-od-jara-do-zima/

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste si našli čas a okomentovali tento příspěvek:)