Beats for Love 2016 ♥

11.7.16


Beats for Love je největší taneční festival ve střední Evropě, který se konal už po čtvrté tady u nás v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic. Já a festivaly? Zvláštní, ale je to tak. A rozhodně nelituji toho, že jsem šla a užila jsem si to. A taky předem říkám, že to není poslední festivalový report, čekají mě totiž ještě dva! Nechte se překvapit.


Bylo to takové na rychlo, uvažovali jsem asi dva měsíce jestli půjdeme, ale lístky jsme kupovali až před bránou za 400 korun. Nevěděla jsem co od toho čekat, protože moc jmen na LINE-UPu jsem neznala a jediné co mi Vojta ukázal bylo toto video což se mi teda vůbec nelíbilo. Ale i tak jsem šla, protože i tak byly na seznamu dvě jména, které jsem znala a to Majk Spirit a SIGMA. 

Festival trval tři dny a to od 30.6.(čt) do 2.7. (so). Za mě byl nejlepším dnem rozhodně čtvrtek. Šla jsem tam a nevěděla co čekat. Nebylo tam tolik lidí, jelikož většina pracujících musela ještě v pátek do práce, takže jsme se nikde s nikým netlačili a v pohodě jsme si prošli celý areál. Chtěla jsem jít na již zmíněného Majka Spirita a přišli jsme docela na těsno, ale tím, že jsme si kupovali lístky na místě nemuseli jsme čekat příšerně dlouhou frontu na výměnu lístků z předprodeje za pásky. Majk Spirit byl fajn, akorát byl ještě za světla a stejně jsem od něj znala tak tři písničky. Pak jsme se jen tak toulali mezi stagi a čekali na 22:00 na Mike Candyse, který nám byl doporučen. A bylo to za mě nejlepší vystoupení z celého festivalu, protože hrál známé písničky a melodie a nebylo to jen duc duc, ale mohla jsem i zpívat.

Videa na mém instagramu @greiplovaklara

V pátek se koncentrace lidí zvedla takovým způsobem, ze se na konci dne vyprodaly všechny lístky na celý festival. A to vše proto, že ten den večer měl vystoupit SIGMA, kterého zná celá Ostrava z Óčka, tak se chtěli přijít podívat. Ten večer už jsme byli 4, později 6, a pendlovali jsme mezi EDM a DNB stagí. Když se blížil čas SIGMY, 90% lidí v areálu se nahrnulo k DNB stagi a nedalo se tam vůbec pohnout. A když říkám vůbec, tak VŮBEC. No děs, chvilku jsme se tam tlačili, lidi byli absolutně odporní, málem, že se neušlapali, a tak jsme se prodrali ven, obešli to a postavili jsme se úplně dozadu, kde nebylo nic slyšet, protože se to překrývalo s jinou stagí, a ani nic vidět. Postupně ale lidi začali zjišťovat, že SIGMA nehraje jen ty písničky z Óčka a začali odcházet, tak jsme se postupně propracovávali blíž a blíž. Po "Nobody to love" odešla největší část lidí, tak jsme se dostali asi o polovinu blíže. Po SIGMĚ jsme tam byli už jen chvíli a jeli domů.

V sobotu se na B4L opět dalo dýchat, což bylo zapříčiněno nejspíše i nepříznivou předpovědí počasí. I přes ní jsme šli i třetí den. Ten byl pro mě asi druhý nejlepší. Sešlo se nás tam zase šest a většinu večera jsme strávili u EDM stage, kde jsme viděli DJ Roxtar a později Arno Costa. EDM stage jsme prokládali výlety po areálu a návštěvou DNB stage. Počasí se drželo, ale během vystoupení Arno Costa začalo první pršet a pak neskutečně lít. Za chvilku jsme byli celí promočení, ale vydrželi jsme tam v první řadě ještě další hodinu a i tak jsme si to užili, jak můžete vidět na poslední fotce, kde sice s Klárou vypadáme, jako by jsme si něco vzaly, ale věřte mi, ty další byly o dost horší.


Příští rok bych chtěl jít určitě znovu a lístek si koupit už v předprodeji, protože je to levnější a máte jistotu, že vám je nevyprodají, jako se to některým stalo letos. A vy už za sebou máte nějaké festivaly?You Might Also Like

3 komentářů

 1. Na B4L sem se původně chystala taky, ale nakonec to opadlo kvuli práci a "dálce". Příští rok mi to snad vyjde! Mám ráda tyhle hudební festivaly a takové ty "vesnické" fesťáky :D Najednou je člověk prostě v jiném světě a je mu najednou děěěsně fajn :) super, že sis to užila! Užij si i ty další a celkově prázniny :))

  OdpovědětVymazat
 2. Ostrava je daleko a věk je nízkej :D Takže já na žádném fesťáku nebyla, ale je super, že sis to užila! :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
 3. To zní hrozne super! Docela jsi me nalákala na pristi rok.. :) Je super, ze jsi si to užila. Ta nevýhoda tlacenic na festivalech je hrozná, ale stojí to za to. Uzij si i další festaky!! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste si našli čas a okomentovali tento příspěvek:)